KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12555024
nr 1255 5024
Pastell
Kristina Redz, Figur, Signerad. Motivet: 35x32
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:28:40
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)